English

PARCGS-GS004

De Residence:

Hoog in het Gran Sasso gebergte in het plaatsje Pietracamela ligt deze mooie, rustige "Residence" op het centrale plein. Met een prachtig uitzicht en geen doorgaand verkeer is dit een echt rustpunt. Vertrekpunt kunt u het ook noemen, omdat van hieruit veel wandelingen/trekkings starten, de bergen van de Gran Sasso in. De appartementen zijn zeer volledig ingericht en hebben allen een prachtig uitzicht. In de Residence is een bar en restaurant beschikbaar waar typische abruzzese producten worden gebruikt. Verderop bij het startpunt van alle wandelingen en skiroutes in Prati di Tivo hebben wij ook een mooi hotel tot onze beschikking. Hier boekt u volpension, zodat u zich geen zorgen meer hoeft te maken over het diner, wanneer u uit de bergen komt.

De omgeving:

Boven het rotsmassief van de Gran Sasso steken de toppen van de Gorno Grande (2912) en de Corno Piccolo (2655) uit als twee haaientanden.

Op de oostflank van de Gran Sasso ligt de Calderonegletcher, de zuidelijkste gletcher van Europa. Ten zuiden strekt zich de Campo Imperatore uit, een geweldige hoogvlakte, immens groot. Zo moet het begin van de aarde eruit hebben gezien. Het staat bekend om zijn bloemenpracht in lente en zomer. In de zomer kan het, wanneer de temperatuur aan de kust stijgt, hier nog lekker koel zijn.  Hier kunt u geweldig mooie wandelingen maken die allen goed zijn aangegeven. Ook vind u hier "Ristoro Mucciante" een restaurant op de hoogvlakte waar u zelf buiten vlees kunt grillen. Vooral de specialiteit arrosticini zijn hier heerlijk. Op de feestdag van het schaap, 5 augustus, komen hier duizenden schapen met herders. Het is een hele bezienswaardigheid. Ook de Fauna is bijzonder in dit nationzale park. Door speciale programma's zijn de oorspronkelijke dieren weer volop aanwezig. Met wat geluk kun je hier steenbokken, wolven en beren zien. Reeën en herten komen veelvuldig voor. Ook de koningsadelaar, havik en ransui zie je hier met grote regelmaat. Het ruige gebied van dit nationale park is maar spaarzaam bewoond. Toch tref je aan de randen van het park prachtige dorpen waaronder Santo Stefano de Sassanio en Calascio (hier is de film "Lady Hawk" met Ruger Hauer opgenomen.

 

prijzen 2012

prijzen

per week

per appartement

hoog seizoen

laag seizoen
2-3 persoons € 447,-- € 375,--
4 persoons € 510,-- € 435,--
5 persoons € 605,-- € 527,--
per dag per persoon korter dan één week, min. 3 dagen € 38,-- € 38,--

mail voor meer informatie en beschikbaarheid